top of page
kozmiksp-logo-02.png

YARATICILAR

nurcan.jpg

Nurcan Ilgın

Founder

Merhabalar!

 

Ben Nurcan, geçen yıl festivalde tanıştığım herkese sevgilerimi gönderiyorum.

Burada bu satırları yazarken hissettiğim kocaman bir heyecan ve mutluluk, sizlerle de paylaşmak istedim.Dünyanın bir çok yerinde, kendi çapında ekolleri olan birçok farklı festivallerde bulunma şansına sahip oldum ve her seferinde de içimden "Keşke Türkiye'de de böyle bir şey yapabilsem" diye geçirdim. Ve uzun bir süredir hayalini kurduğum bir festivali düzenlemek amacıyla yola çıktım.

Sonunda, hayalimi gerçeğe dönüştürerek, geçtiğimiz yıl, arkadaşım Noha ile birlikte ilk festivalimizi organize ettik.

Ve festivalimizin harika bir şekilde geçmesi, gözlerimizi mutluluktan yaşartacak şekilde gelen geri dönüşlerin ve katılımcıların festival bitmesine rağmen bizlerden ve muhteşem doğadan ayrılmak istememeleri, biraz daha kalalım, gitmeyelim  demeleri beni derinden mutlu etti.

Ve tüm bunlar bana kalbimi dinleyerek yarattığım bu festivalin amacına ulaştığını gösterdi.

Peki, bu güzelim festivalin ikincisine hazır mıyız????

Ben hazırım! Ve de çok heyecanlıyım.

Peki, Nurcan sen kimsin ve de bana neler katabilirsin diye sorduğunuzu duyar gibiyim…

Kısaca, özgür ruhunun sesini dinleyerek yollara düşen bir gezginim.

2016 yılında, bir çok insan için çok büyük değişiklik sayılabilecek bir adım atıp evimi satarak ve işimden ayrılarak sadece sırt çantamla dünya turuna çıktım.60'tan fazla ülkeyi gezip, 3 farklı ülkede yaşama şansım oldu.

İçimde ne zaman ne yapacağını kestiremeyen, biraz deli, biraz asi bir ruha sahibim.

Hindistan ve Türkiye'de aldığım Yoga eğitmenliği eğitimden sonra biraz daha sakinleştiğimi fark ettim. :-) Londra’daki Birkbeck Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler bölümünden mezunum.

Festival de kurulan güzel dostlukların içsel bağımı güçlendirdiğini , birliktelik, bir-lik.her seferinde kendimde yeni şeylerin keşfine aracı olduğunu deneyimledim.

 

 Farklı bir dünya mümkün ve bizler hep birlikte bunu yaratıyoruz. Bu meşaleyi benimle yakmaya varmisiniz?

  • Instagram - Siyah Çember
ucy.jpg

Umut Can YILMAZ

Web designer

Merhaba, ben Umut Can, web tasarımcısı ve yazılım mühendisiyim. Kariyerime çeşitli sektörlerde deneyim kazanarak başladım. Projelerimde sanat eseri niteliğinde tasarımlar ve kullanıcı dostu çözümler üretmeye odaklanıyorum. Teknoloji ve tasarım trendlerini takip ederek güncel projeler sunuyorum. Müşteri iletişimi ve iş birliği kültürümle projelerimi birlikte başarma amacındayım, hem web siteleri hem de dijital projelerde iz bırakma konusundaki tutkumu yaratıcılığımla birleştiriyorum.

  • Instagram - Siyah Çember
ucy.jpg
ucy.jpg
darklogo.png

Deniz Aslan

Sosyal Medya Ajansı

Merhabalar,

Ben Deniz Aslan. Nuhev Media&Technology Company Kurucu Ortağı'yım. Şirketimizin çalıştığı alanlardan olan ajans hizmetlerimizin Kozmik Festival ile buluştuğu ilk günden bu yana bu iş için çalışıyor gibi değil de bu iş için yaşıyor gibiyim. Katılımcıların enerjileri, Kozmik Festival yaratıcısı Nurcan'ın bitmek bilmeyen motivasyonu beni Kozmik Festival ailesinin bir parçası haline getirdi. Her zaman bir sonraki festivali kovalıyorum ve yepyeni katılımcılarla tanışmak için can atıyorum.

  • Instagram - Siyah Çember
bottom of page