top of page
kozmiksp-logo-02.png

YARATICILAR

nurcan.jpg

Nurcan Ilgın

Founder

Merhabalar!

 

Ben Nurcan, geçen yıl festivalde tanıştığım herkese sevgilerimi gönderiyorum.

Burada bu satırları yazarken hissettiğim kocaman bir heyecan ve mutluluk, sizlerle de paylaşmak istedim.Dünyanın bir çok yerinde, kendi çapında ekolleri olan birçok farklı festivallerde bulunma şansına sahip oldum ve her seferinde de içimden "Keşke Türkiye'de de böyle bir şey yapabilsem" diye geçirdim. Ve uzun bir süredir hayalini kurduğum bir festivali düzenlemek amacıyla yola çıktım.

Sonunda, hayalimi gerçeğe dönüştürerek, geçtiğimiz yıl, arkadaşım Noha ile birlikte ilk festivalimizi organize ettik.

Ve festivalimizin harika bir şekilde geçmesi, gözlerimizi mutluluktan yaşartacak şekilde gelen geri dönüşlerin ve katılımcıların festival bitmesine rağmen bizlerden ve muhteşem doğadan ayrılmak istememeleri, biraz daha kalalım, gitmeyelim  demeleri beni derinden mutlu etti.

Ve tüm bunlar bana kalbimi dinleyerek yarattığım bu festivalin amacına ulaştığını gösterdi.

Peki, bu güzelim festivalin ikincisine hazır mıyız????

Ben hazırım! Ve de çok heyecanlıyım.

Peki, Nurcan sen kimsin ve de bana neler katabilirsin diye sorduğunuzu duyar gibiyim…

Kısaca, özgür ruhunun sesini dinleyerek yollara düşen bir gezginim.

2016 yılında, bir çok insan için çok büyük değişiklik sayılabilecek bir adım atıp evimi satarak ve işimden ayrılarak sadece sırt çantamla dünya turuna çıktım.60'tan fazla ülkeyi gezip, 3 farklı ülkede yaşama şansım oldu.

İçimde ne zaman ne yapacağını kestiremeyen, biraz deli, biraz asi bir ruha sahibim.

Hindistan ve Türkiye'de aldığım Yoga eğitmenliği eğitimden sonra biraz daha sakinleştiğimi fark ettim. :-) Londra’daki Birkbeck Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler bölümünden mezunum.

Festival de kurulan güzel dostlukların içsel bağımı güçlendirdiğini , birliktelik, bir-lik.her seferinde kendimde yeni şeylerin keşfine aracı olduğunu deneyimledim.

 

 Farklı bir dünya mümkün ve bizler hep birlikte bunu yaratıyoruz. Bu meşaleyi benimle yakmaya varmisiniz?

  • Instagram - Siyah Çember
kozmik festival 2024 konaklama (7).jpeg

Bodrum Karakaya Retreat Merkezi

Bodrum'un nefis doğasında yer alan Bodrum Karakaya Retreat, Türkiye'nin en büyük inziva ve festival merkezlerinden biri olup, 30 dönüm ormanlık arazi üzerinde kurulu, şık taş evlerden oluşan 100'den fazla konaklama kapasitesi ve 3 büyük seminer salonuyla, denize sadece 5 dakika uzaklıkta, muhteşem şefinin özenle hazırladığı eşsiz, sağlıklı, marka yemekleriyle konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor. 

Istanbul Healing Academy

Bodynamic, Narm, Hellinger gibi bir çok uluslararası eğitimin Türkiye organizasyonu yapan Istanbul Healing Academy bu alanda her yıl onlarca festival, inziva ve eğitim organize ediyor.

kozmik festival 2024 konaklama (7).jpeg
ucy.jpg
ucy.jpg

Umut Can YILMAZ

Web designer

Merhaba, ben Umut Can, web tasarımcısı ve yazılım mühendisiyim. Kariyerime çeşitli sektörlerde deneyim kazanarak başladım. Projelerimde sanat eseri niteliğinde tasarımlar ve kullanıcı dostu çözümler üretmeye odaklanıyorum. Teknoloji ve tasarım trendlerini takip ederek güncel projeler sunuyorum. Müşteri iletişimi ve iş birliği kültürümle projelerimi birlikte başarma amacındayım, hem web siteleri hem de dijital projelerde iz bırakma konusundaki tutkumu yaratıcılığımla birleştiriyorum.

  • Instagram - Siyah Çember
ucy.jpg

Deniz Aslan

Sosyal Medya Ajansı

Merhabalar,

Ben Deniz Aslan. Nuhev Media&Technology Company Kurucu Ortağı'yım. Şirketimizin çalıştığı alanlardan olan ajans hizmetlerimizin Kozmik Festival ile buluştuğu ilk günden bu yana bu iş için çalışıyor gibi değil de bu iş için yaşıyor gibiyim. Katılımcıların enerjileri, Kozmik Festival yaratıcısı Nurcan'ın bitmek bilmeyen motivasyonu beni Kozmik Festival ailesinin bir parçası haline getirdi. Her zaman bir sonraki festivali kovalıyorum ve yepyeni katılımcılarla tanışmak için can atıyorum.

  • Instagram - Siyah Çember
darklogo.png
bottom of page