Acerca de

kozmiksp-logo-02.png

ARAMIZA KATIL

Sen de hissedebilen, kalp gözüyle görebilen biriysen ve yeteneklerini,

belki de aşkla ürettiklerini paylaşabileceğin bir topluluğa dahil olmayı arzuluyorsan tam olarak olman gereken yerdesin. İyi ki geldin!


İlki bu yıl gerçekleşecek olan ve daha nicelerine vesile olacağına inandığımız

Kozmik Spiritual Festival’de seni de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bu alanın oluşumunda aktif yer almanın birden çok yolu var.

shape-kit-01.png
gonullu.jpg

GÖNÜLLÜ OL!

Festivale katılmayı düşlüyor, ancak finansal sebeplerden ötürü alternatif bir yol arıyorsan günde birkaç saat çalışma karşılığı indirimli bilet fırsatından yararlanabilirsin. Gönüllü çalışarak bize vereceğin destek çok kıymetli ve seni de aramızda görmek için elimizden gelen desteği vermeye hazırız! %50 indirimli bilet, ana çadır atölyeleri ve diğer festival etkinliklerine erişim karşılığında, festivalin 4 günü boyunca günde 4 saat gönüllü çalışmayı içerir. Başvurunuzu değerlendirip seni en yakın zamanda bilgilendireceğiz. 

Kozmik Spiritual Festival'de gönüllü olmak için başvur!

YEREL ŞİFACI OL!

Dana konsepti çerçevesinde aramıza katılmak isteyen tüm lokal şifacılar ve eğitmenlere kapımızı açıyoruz! Buddhist bir kelime ve öğreti olan Dana, cömertlik ve karşılıklı destek anlamına geliyor. Bu konsept sayesinde Kozmik Spiritual Festival’e katılabilir, 1 saatlik bağış usulü çalışmalarını büyüyen komünümüzle paylaşabilirsin. Toplulukla paylaşmak istediğiniz bir uygulamanız varsa, festivalde birer saatlik 16 seansımız bulunmaktadır.

Kozmik Spiritual Festival'de yerel şifacı olmak için başvur!

healer.jpg
stall.jpg

ÜRÜNLERİNİ SERGİLE!

Dünya deneyimimizde ışık arayan ve yolu ışıktan ayrılmayanların buluştuğu bu festivalde ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve satmak, yer almanın bir diğer yolu. Eğer vizyonumuzu paylaşıyor, değerlerimizin örtüştüğüne inanıyor ve ürünlerinin de bu toplamaya uygun olduğunu düşünüyorsan bu fırsatı kaçırma; Kozmik Spiritual Festival’deki tezgahın için hemen başvurabilirsin.

Kozmik Spiritual Festival'de ürünlerini sergilemek için başvur!