top of page
kozmiksp-logo-02.png

REHBERLER
2023

ornamm-05.png
master b rehber.png

Master B

Master B şamanizm ve maneviyat yolculuğuna St Lucia da basladi.Kariyerine klasik bale ve baska dans alanlarinda devam etti. Uzan bir seyahat sonrasinda Hindistanin Goa sehrine yerlesti ve 8 yil boyunca yoga,masaj ve tantra alaninda hem egitimler aldi hem egitimler verdi. Ingiltere’ye yerlesti ve Tantra egitimlerine halen ingiltere’de devam etmektedir.

 

Tantra kim olduğumuzu hatirlatan ozumuze yolculuk etmekdir. Evrendeki en güçlü enerji kaynağı olduğu için yalanlardan gerçeğe yolculuk yapmak. Evrendeki her canlı; bitkiler, hayvanlar, insanlar; en büyüğünden en küçüğüne kadar hepsi Tantra'yı bilerek veya bilmeyerek kullanır. Yaratılışın kaynağıdır.

 

Dunya nin bir cok yerinde atölyeler yapti ve bu enerji kaynağının yanlış kullanıldığında bireyi nasıl güçsüzleştirebileceği veya güçlendirebileceği hakkında konuşmalar yaptı.

  • Beyaz Instagram Simge

HÜLYA ERBEYLİ

HÜLYA ERBEYLİ REHBER.png

Hülya Erbeyli, deneyimli bir eğitmen, koç ve danışman olarak sizi dönüştürücü bir deneyime davet ediyor. 25 yılı aşkın süredir bireyler ve gruplarla çalışan Hülya, insan ruhunun derinliklerini keşfetmeyi ve potansiyelini ortaya çıkarmayı temel alan bir çalışma tarzına sahiptir. Çocukluk ve ergenlik şartlanmışlıkları, tantra, dişil liderlik ve dans terapi gibi alanlarda eğitim alarak uzmanlaşmıştır.

 

Hülya, bireylerle ve gruplarla yakından çalışarak, katılımcıları içlerindeki gerçek benliği keşfetmeye ve içsel güçlerini harekete geçirmeye teşvik eder. Koçluk, beden hareketleri, yaratıcı dans, müzik, meditasyon ve sanat gibi çeşitli ifade biçimlerini kullanarak derin bir keşif ve şifalanma yolculuğuna rehberlik eder.

 

Hülya'nın rehberliğinde, kendi otantik benliğinizi keşfetmek için yola çıkacaksınız. Duyularınızı harekete geçirme, yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarma ve kendinizle daha derin bir bağlantı kurma konusunda hazırlıklı olun. Hülya'nın sunacağı atölyelere katılarak  içinizdeki çocuk ve ergen ile bağ kurarak onların dönüştürücü gücünü keşfedebilirisiniz.

  • Beyaz Instagram Simge

NURCAN ILGIN

nurcan.png

İnsanlığa ve insanlara bir katkı sunabilme tutkusuyla Londra Birkbeck Üniversitesinde Sosyal Bilimler okudu. 2016 yılında bu tutkusunu doğu felsefesi ve spiritüel pratiklerle birleştirmeye karar verdi. Ardından Hindistan’da ilk yoga eğitimini tamamladı. Başlangıçta yoganın tamamen fiziksel yönüyle ilgilenen Nurcan, zaman içinde zihin yansımalarına da kulak vererek öğretilerini bütünsel bir alandan paylaşmaya başladı. Asanalar aracılığıyla benliğin keşfedilebileceğini gören Nurcan için bugün yoga, doğal bir yaşam tarzı. Ona iyi gelen pratikleri çevresindekilerle paylaşmaktan büyük keyif alır, uzmanlık eğitimini tamamladığı esoterik yoga, Vinyasa akışları ve bütünsel ruh-beden-zihin çalışmalarını festivalde de aktarmak için sabırsızlanıyor. Nurcan’ın en güncel paylaşımlarını IG blogu olan @nurcan_traveller     üzerinden takip edebilirsin.

  • Beyaz Instagram Simge

KARA

KARA REHBER.png

Müzisyen – Performans Sanatçısı 

 

Kara bu güne kadar ürettiği tüm sesleri içinde birleştirdiği hybrid performanslarına hızla devam ediyor. Produce Artist; Alto saxaphone, vokal, ney ve beraberinde bilgisayar tabanlı tasarımları, alan ve enstruman kayıtları, synthesizer kullanarak seslendirdiği kendine has melodiler ve sözlerle alışılagelmiş konser veya dinleti formatının dışında, dinleyiciyle arasında bağ kurduğu performatif-ritual bir alan açıyor diyebiliyoruz. Tek tarz tanımayan ve çeşitliliğe önem veren çok yönlü müziksel yaklaşımı bizi kendisini tarif etmekte biraz zorluyor diyebiliriz.

İstanbul, Frankfurt, Hamburg, Jerusalem gibi şehirler de sahne alan sanatçı özgün çalışmalarıyla bienal, trienal ve kültür merkezlerinde konser ve çalışmalar veriyor. Yanısıra tiyatro ve film müziği yapıyor. Bu sene California Indie Short Film Festivalin’de 3 dalda en iyi film ödülü alan, yönetmen Sean Fee’nin “Art Without Borders” isimli akdenizli sanatçıları konu alan belgesel filminde aşık/sanatçı olarak yer aldı. Son dönem de sahne de yüksek tempolu dans müziğine dönüşen performanslarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Akın Eldes, Turgut Alp Bekoğlu, Ricy Ford, Ali Deniz Kardelen gibi usta müzisyenlerle beraber çalışıyor. Tanımayanlar için 1979, 1 Mayıs İzmir doğumlu. Dokuz Eylül Ünv. Müzik Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek öğrenim tamamlamış. Yarı gezgin olarak Gökova’da yaşıyor, müzik/sanat üretmeye devam ediyor.

Dr.   SETH

dr seth rehber.png

Dr. Sethsiri Wijayasingha, Sri Lanka'da doktor bir ailenin çocuğu. Babası Sarathchandra Wijayasinha, Ayurveda Üniversitesi'nde nöropatoloji profesörü olarak çalışan Ayurveda doktorudur. 
Dr. Seth, Colombo'daki Ayurveda Tıp Üniversitesi'nde eğitim aldı. Gampaha Wikramarchi'de okudu. Panchakarma (detoks) uzmanı olarak dereceyle fakülteyi bitirdi.
Ayrıca akupunktur teknikleri, çeşitli Tibet teknikleri ve Tayland tıbbi üzerine de çalışmalar yaptı. Üniversiteden mezun olduktan sonra aile kliniğinde çalıştı ve daha sonra Mirissa'da kendi küçük kliniğini "Madunandani Ayurveda Mirissa" adıyla kurdu.
2015 yılında müşterilerinin daveti üzerine Türkiye'ye taşındı ve Alanya'daki bir Hotel'de uygulamalarına başladı.
Ukrayna, Rusya ve Çek Cumhuriyeti ve Turkiye’de Ayuverda ve Akapuntur, Detox programıyla hizmet vermektedir.
 

  • Beyaz Instagram Simge
ege ve özgür rehber.png

EGE & ÖZGÜR

Ege: Bizlere Doğa ve Müziğin insan üzerindeki etkilerini , bizlere hayatımızda bu sanatı , yaşamımıza nasıl entegre edeceğimizi ve içimizdeki saklı olan sanatçıyı nasıl gün yüzüne çıkaracağımızı anlatacak. Ege F flüt ile,  Özgü ise gitariyla bizlere katilacaklar. Festivalde bize mistik muzikleriyle eslik edecekler.

Özgür:   Güzel sanatlar lisesi müzik bölümü mezunu ve lisansını müzik öğretmenliğinden alan Odeh Özgür Odeh pek çok müzik türünü bütünün parçası olarak bakar, hissiyata ön plan verir ve bu hissiyatı insanlara aktarmak ister. Blues,Folk Mantra ve Akustik,Alternatif,Rock &Roll motifleri kullanan ve  ilhamını alan Özgür doğaçlama müziği ile insanları doyurmak şifalandırmak, eğlendirmek ister.

  • Beyaz Instagram Simge
serap DANYILDIZ REHBER.png

SERAP DANYILDIZ

İstanbul'da doğan Serap, 2001 yılında Londra'ya taşındı ve beslenme, yiyecek, sağlıklı yaşam ve uzun yıllara dayanan deneyim tutkusunu birebir koçluk müşterileriyle paylaşmaya başladı. Deneyimlerini paylaşmak ve sağlıklı, lezzetli bitki bazlı tarifleri paylaşmak için daha fazla insana ulaşmak istedi, böylece eğitimli bir Food for Life Trainer olarak insan grupları için sağlıklı beslenme ve yemek pişirme dersleri vermeye başladı.

 

21 yaşındayken, o sırada çok stresli bir işi olduğu için stresle ilgili olan şiddetli akne probleminden muzdarip olmaya başladı. Gençken hiç aknesi yoktu. İlaç almaya ve dermatologları görmeye başladı ve sonuç alamadı.

 

Bunun yerine Serap, gluten, maya, süt ve susam tohumu gıda intoleransı geliştirdi. Kötü sindirim, IBS ve sızdıran bağırsak, düşük enerjili donuk cilt ve saçlardan acı çekmeye başladı.

 

Diyetini ve yaşam tarzını değiştirmeye karar verdiğinde, haftalar içinde hissettiği şekilde radikal bir değişim fark etti. Artık şişkin hissetmedi ve sindirim sorunları çözüldü, saçları daha uzun ve güçlendi. Muazzam bir enerjiye sahipti, atletik performansım arttı ve en iyi aknesi önemli ölçüde azaldı!

  

Özetle, yiyecek hassasiyetlerine değinmek bağırsaklarını iyileştirmeye ve tüm bu lezzetli besinleri emmeye yardımcı oldu.

 

Hangi diyette olursanız olun tüm yiyecekleri paylaşır ve yaşar. Besleyici tarifleriyle size ilham vermek ve sağlıklı beslenmenin çok lezzetli, eğlenceli ve heyecan verici olabileceğini göstermek için çok tutkulu.

  • Beyaz Instagram Simge
DEMET BAY REHBERLER.png

DEMET BAY

77'doğumlu 1999'da Almanya’dan Türkiye’ye yerlermiş
 
On seneyi aşkın süredir spiritüel eğitimler alıyor ve uyguluyor.
 
Ruhsal varlığını ,çekirdek benliğini,arka bahçesini ve içindeki saf çocuğu,tekamülünü insana dokunmak ,kanal olmaya niyet ederek misyonunu şifaya adamıştır
 
Reiki &Meditasyon, Şamanizm eğitimlerini sevgili Mareechi Asu dan aldı
2018 ID Coaching Internasyonal ICF ilişkiler koçluğu sevgili Martin Uçik Integral Relationships
,Maya coaching ICF profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlamıştır.
Türkiye eğitim akedemisi Aile dizimi &Regresyon ve Nümeroloji eğitimlerini almış bu alanda calsimalarini surdukmektedir. Nefes ,yoga,dansı yaşam felsefesi edinmiştir ..
Ben kimim Misyonum Ne?
Her insan tamdır diyor Demet Bay
Dönüşüm sürecine rehberlik ederek ,potansiyeli performansa dönüşmesine farklı perspektiften bakmaya konulara ışık tutmaya hazır mısın?
 

  • Beyaz Instagram Simge
BETUL CAN REHBER.png

BETUL CAN

26 yıllık hemşirelik kariyerimde insanları ve kendi kendimi anlama yolculuğumu yoga ve mindfulness ile birleştirerek ilerledim. Yoga eğitmenliği, mindfulness koçluğu ve bioenerji uzmanlığı alanlarında çalışmalar yaptım. Mindfulness, hemşirelik pratiğimde ve hayatımın her alanında önemli bir rol oynadı. Diğer insanlara bu farkındalık ve zihinsel dengeyi keşfetme yolunda yardımcı olmaktan büyük  mutluluk duydum. Mindfulness sayesinde daha sağlıklı ilişkiler kurmayı, stresi yönetmeyi ve içsel huzuru bulmayı öğrenen birçok insanı gözlemlemek beni her zaman motive etti. Bu yolculuk, hemşirelik mesleğimdeki insanlara daha iyi hizmet verebilmek ve onların yaşamlarını daha iyi bir yönde etkileyebilmek için attığım önemli bir adım oldu.

  • Beyaz Instagram Simge
bottom of page